netoops blog

Nasz sukces na EXPO 2017 Astana nie byłby możliwy bez zaangażowania wielu podmiotów, na których ręce składamy podziękowania.

EXPO MAZURY - generalny wykonawca ekspozycji.

Expo Mazury to największy obiekt targowo-konferencyjny w Polsce Północnej, znajdujący się w stolicy Mazur Zachodnich czyli Ostródzie. Do dyspozycji swoich klientów oddaje ponad 50 tysięcy m2 powierzchni wystawienniczej, ponad 1500 miejsc parkingowych oraz sale kongresowe pozwalające na zorganizowanie konferencji nawet dla 10 000 osób w jednej przestrzeni.

Tym, co wyróżnia Expo Mazury jest nowoczesna infrastruktura oraz unikalna lokalizacja. Infrastruktura to nowoczesne rozwiązania multimedialne, funkcjonalne systemy audio-video oraz ogromne możliwości w zakresie aranżacji przestrzeni – pozwalają one na zrealizowanie niemal każdego rodzaju imprezy, od ekskluzywnych bankietów po rozgrywki sportowe. Lokalizacja z kolei – malownicze Mazury – pozwala na połączenie biznesu z wypoczynkiem, a położenie blisko drogi S7 umożliwia łatwe dotarcie do obiektu.

Kalendarz wydarzeń organizowanych przez Expo Mazury to tak prestiżowe imprezy jak Targi Proobronne Pro Defense, targi HoReCa, Międzynarodowe Targi Meblowe czy Hubertus Arena. Jest on ciągle uzupełniany o innowacyjne projekty z wielu branż.

 

Autorzy koncepcji tematycznej ekspozycji:

logoczarne

Pattern Recognition to firma specjalizująca się w projektowaniu oraz produkcji wystaw stałych i czasowych, istniejąca od 2012 roku.

Pattern Recognition tworzyło m.in. dla: Muzeum Hymnu Narodowego, Muzeum Historii Żydów Polskich,  Muzeum Literatury w Warszawie, Narodowego Archiwum Cyfrowego, Muzeum Narodowego w Gdańsku, Muzeum Mleka i wielu innych.

Wiemy, że wystawa jest doskonałym narzędziem do przekazywania treści, budzenia emocji, budowania narracji, promocji. Projekt pawilonu polskiego na Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017 zbudowany został na wzajemnym dopełnianiu się elementów pozornie sprzecznych - zabudowy obłożone tradycyjnymi, szlachetnymi fornirami drewnianymi zestawione są tu z nowoczesnym, minimalistycznym corianem.

Technologie zastosowane w ramach wystawy to instalacje świetlne, efekty dźwiękowe i multimedialne - mapowane projekcje, aplikacje, przeglądarki, w większości interaktywne, tak by angażować gości w aktywne zwiedzanie wystawy.

Zespół autorski projektu: Kinga Duda, Rafał Krzemiński, Dawid Nguyen Ahn, Agnieszka Bianka Szulc, Damian Szulc, Sholpan Smailova.

 

KALICIŃSCY.COM & FOG PRODUCTION - zintegrowana komunikacja projektu.

Kalicińscy.com to agencja full service z dużym doświadczeniem w obszarze komunikacji digital. 

Agencja posiada w swoim portfolio szereg unikalnych realizacji dla Klientów takich jak: ŠKODA, IKEA, Totaliztor Sportowy, USP Zrowie (Gripex), Mitsubishi Motor Polska, Castrol, Tchibo, Unilever (Knorr, Dove, Gorący Kubek),  AVON, Stock Polska (Wódka Żołądkowa Gorzka), Kompania Piwowarska (Żubr).
Dla projektu Expo 2017 realizujemy kompleksową, kilkumiesięczną komunikację wydarzenia w Internecie. 
 
Fog Production to kompleksowy dom produkcyjny, mający w swoim portfolio pełen wachlarz zrealizowanych produkcji, od reklam telewizyjnych po nowatorskie formaty digital bazujące na autorskich konceptach kreatywnych.  
Dla projektu Expo 2017 realizujemy unikalny content video do komunikacji w środowisku digital. 
 
 
Messsential

Messential  - firma odpowiedzialna za produkcję  ekspozycji EXPO 2017 

 

holograFX

holograFX - firma odpowiedzialna za produkcja kontentu wideo i animacji 3D 

 

logo ejak

Ejsak Group  - firma odpowiedzialna za produkcję aplikacji interaktywnych

 
 

Podziękowania:

Dziękujemy za przygotowanie i udostępnienie modeli kopalni firmie MODII3D 

www.modii3d.com


Dziękujemy za pomoc w przygotowaniu animacji lasu karbońskiego firmie Sigmagames 

www.sigmagames.pl

---------------------------------------------------------------------------

Podziękowania dla pana Tomasza Ogrodowczyka za udostępnienie materiałów filmowych zawierających ujęcia polskich lasów.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji