netoops blog

 

HARMONOGRAM WYDARZEŃ GOSPODARCZYCH
PODCZAS ASTANA EXPO 2017

 

Zapraszamy do zapoznania się z listą branżowych imprez wystawienniczych na terenie Kazachstanu odpowiadających głównej tematyce Międzynarodowej Wystawy EXPO Astana 2017. Do udziału w targach zapraszone są wszystkie zainteresowane firmy, korzystające zarówno z przyznanego dofinansowania w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – „Go to Brand” Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój, jak i z finansowania własnego.

 

Nazwa wydarzenia Opis

MachExpo

Astana, Kazachstan

26-27 kwietnia 2017 r.

Międzynarodowe targi budowy maszych, narzędzi i automatyk. Targi MachExpo odbywają się równolegle do Power Astana. W 2015 r. targi zgromadziły 65 wystawców i 1900 odwiedzających.

 

Strona targów: http://www.machexpo.kz/en/machexpo-kazakhstan/about-the-exhibition

Global Oil&Gas Atyrau

Atyrau, Kazachstan

11-13 kwietnia 2017 r.

Targi poświęcone przemysłowi ropy naftowej i gazu. W 2016 r. na targach swoją ofertę zaprezentowało 95 wystawców, a targi odwiedziło ponad 1800 zwiedzających.

 

Strona targów:  http://oil-gas.kz/en/

ECOTECH

Astana, Kazachstan

19-20 kwietnia 2017 r.

Targi ECOTECH to najważniejsza w Kazachstanie impreza poświęcona gospodarce odpadami, gospodarce wodnej, ochronie środowiska, bezpieczeństwu ekologicznemu i zrównoważonej energetyce. W 2015 r. targi, na których ofertę zaprezentowały firmy z 11 krajów (w tym z Polski), odwiedziło ponad 2300 zwiedzających.

 

Strona targów: http://www.ecotech.kz/en/

Power KazIndustry

Ałmaty, Kazachstan

Maj 2017 r.

Power KazIndustry to znaczące międzynarodowe targi energetyki i elektrotechniki. W 2015 r. targi zgromadziły 60 wystawców z 12 krajów, w tym z Polski.

 

Strona targów:  http://www.powerkaz.kz/index.html

Astana Mining & Metallurgy

Astana, Kazachstan

25-26 maja 2017 r.

Impreza targowo-wystawiennicza połączona z kongresem poświęcona zagadnieniom przemysłu wydobywczego i metalurgicznego. W 2016 r. na targach swoją oferte zaprezentowało 56 wystawców.

 

Strona targów:  http://amm.kz/en/

Mining Week

Karaganda, Kazachstan

27-29 czerwca 2017 r.

+ stoisko narodowe

Targi Mining Week to jedne z najbardziej znaczących targów dla branży wydobywczej i metalurgicznej w Kazachstanie. W 2015 r. na targach zaprezentowało swoją ofertę 130 wystawców z 12 krajów.

 

Strona targów: www.miningweek.kz/en/index.html

Na targach zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe.

Mining World Central Asia Exhibition/Kazcomak/Metaltech

Ałmaty, Kazachstan

20-22 września 2017 r.

+ stoisko narodowe

Mining Week Central Asia to najważniejsza w Kazachstanie i regionie Azji Centralnej międzynarodowa impreza targowo-wystawiennicza dla branży wydobywczej i metalurgicznej. W 2015 r. w targach udział wzięło 310 wystawców z 31 krajów.

 

Strona targów: www.miningworld.kz/en/

Na targach zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe.

Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze

Astana, Kazachstan,

6 września 2017 r.

Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze będzie częścią obchodów Dnia Polskiego na Astana EXPO 2017. Do udziału w Forum zaprosimy przedsiębiorców z Polski i Kazachstanu, przedstawicieli władz oraz administracji rządowej Polski i Kazachstanu, przedstawicieli środowisk gospodarczych obydwu państw. Celem wydarzenia będzie promocja wzajemnych kontaktów gospodarczych, prezentacja polskich doświadczeń i potencjału Polski w dziedzinie energetyki (w tym OZE) i efektywności energetycznej, ochrony środowiska i budownictwa. Jednym z poruszanych zagadnień będzie prezentacja możliwości inwestycyjnych związanych z projektem "Nowego Jedwabnego Szlaku", który przebiega przez Kazachstan.

Kazbuild/Aqua Therm

Ałmaty, Kazachstan

5-8 września 2017 r.

+ stoisko narodowe

Międzynarodowe Targi Budowlane "Kazbuild" to najważniejsza impreza dla branży budowlanej w Kazachstanie. W 2015 r. w targach udział wzięło 369 wystawców z 32 krajów, w tym z Polski.

 

Strona targów: http://worldbuild-almaty.kz/en/

Na targach zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe

POWER/ReENERGY/LIGHTNING KAZAKHSTAN

Ałmaty, Kazachstan

24-26 października 2017 r.

+ stoisko narodowe

Trzy znaczące imprezy, odbywające się równolegle w Ałmaty, są poświęcone tematyce energii, zrównoważonej energetyce i branży oświetleniowej. W 2015 r. targi zgromadziły 166 wystawców z 18 krajów, w tym z Polski.

 

Strona targów: http://www.powerexpo.kz/en/

Na targach zostanie zorganizowane polskie stoisko narodowe.

KIOGE 2017

Ałmaty, Kazachstan

4-6 października 2017 r.

KIOGE to znacząca impreza targowa dla branży ropy naftowej i gazu. W 2015 r. w targach wzięło udział 338 wystawców z 25 krajów oraz 4200 zwiedzających.

 

Strona targów:  http://www.kioge.kz/en/

Mangystau Oil, Gas & Infrastructure 2017

Aktau, Kazachstan

7-9 listopada 2017 r.

Mangystau Oil, Gas & Infrastructure to targi dla branży ropy naftowej i gazu w regionie Mangystau. Ostatnia edycja zgromadziła ok. 2000 odwiedzających.  

 

Strona targów:  http://www.moge.kz/en/


 

 

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji