netoops blog

Za cel polskiej obecności na Międzynarodowej Wystawie Astana EXPO 2017, w kontekście gospodarczym, uznajemy wzmocnienie kontaktów handlowych Polski z Kazachstanem – gospodarzem Wystawy oraz całym rejonem Azji Centralnej.

 

Chcemy promować nowoczesne polskie produkty i usługi o unikalnej jakości i innowacyjności. Produkty, które mogą nie tylko stanowić odpowiedź na potrzeby odbiorców z Kazachstanu i całego regionu, ale również przyczynić się do rozwiązania problemów o charakterze globalnym, związanych z zapewnieniem bezpieczeństwa energetycznego i ochrony środowiska.

 

Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty przedsiębiorców, ponieważ Astana EXPO 2017, jako wydarzenie o charakterze globalnym, stanowi doskonały kontekst do nawiązania i umocnienia współpracy handlowej z Kazachstanem, zwiększenia eksportu i rozwoju inwestycji na tym perspektywicznym rynku.

 

Program gospodarczy, koordynowany przez Polską Agencję Rozwoju Przedsiębiorczości, to kompleksowa oferta wsparcia przedsiębiorców. Składa się z dwóch części:

  1. Promocji branż powiązanych z tematyką Wystawy. Szczegóły znajdują się w zakładce Promocja branżowa.
  2. Promocji firm – działań przeznaczonych dla indywidualnych przedsiębiorców. Po raz pierwszy w historii udziału Polski w Wystawach EXPO polscy przedsiębiorcy zainteresowani promocją swoich produktów i usług podczas Wystawy będą mieli możliwość sfinansowania kosztów udziału w wydarzeniach ze środków europejskich w ramach poddziałania 3.3.3 „Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych – "Go to Brand" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój”, za którego realizację odpowiada Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości (uwaga: nabór wniosków o dofinansowanie został zakończony z dniem 13 lutego 2017 r.). W ramach uzyskanego wsparcia przedsiębiorca może m.in.:
  • uczestniczyć w targach branżowych,
  • uczestniczyć w misjach gospodarczych,
  • zorganizować wizyty studyjne,
  • stworzyć materiały informacyjno-promocyjne.

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji