netoops blog

CO JESZCZE NAS CZEKA NA MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWIE EXPO 2017 ASTANA?

 

Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze i Dzień Narodowy Polski na EXPO

Wrzesień 2017 r. to najważniejszy miesiąc dla Polski na EXPO. To przede wszystkim czas na promocję polskiej gospodarki i kultury w Kazachstanie. W dniu 6 września odbędzie się Polsko-Kazachstańskie Forum Gospodarcze, podczas którego polscy i kazachstańscy przedsiębiorcy będą mieli możliwość nawiązania bezpośrednich kontaktów biznesowych. Rangę wydarzenia podniesie udział w nim Prezydentów Republiki Kazachstanu i Rzeczypospolitej Polskiej

Podczas Forum nastąpi podpisanie porozumień o współpracy pomiędzy polskimi i kazachskimi firmami oraz instytucjami.

7 września 2017 r. to z kolei Dzień Narodowy Polski na EXPO, z udziałem Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Program wydarzenia na terenie wystawy EXPO zakłada m.in. wciągnięcie polskiej flagi, występ artystyczny oraz paradę do Pawilonu Polski  z udziałem Orkiestry Reprezentacyjnej Wojska Polskiego. W sali widowiskowej Astana Balet  planowany jest uroczysty koncert „Głosy Gór” pod batutą Jerzego Maksymiuka  w inscenizacji Teatru Wielkiego Opery Narodowej (z udziałem m.in. Janusza Olejniczaka, Jana Smoczyńskiego, kwartetu góralskiego Sebastiana Karpiela Bułecki, Atom String Quartet, NEO String Quartet).

Wrzesień to także czas na prezentację w Pawilonie Polski oferty inwestycyjnej polskich regionów na EXPO oraz ofert współpracy firm z regionów, skierowanych do kazachskich przedsiębiorców.

 

Polskie stoisko narodowe na Targach Kazbuild w Ałmaty, w dniach 5-8 września 2017 r.

Kazbuild to najważniejsza impreza dla branży budowlanej w Kazachstanie. Polskie firmy będą miały możliwość zaprezentowania swoich materiałów informacyjno-promocyjnych, wyświetlania materiałów audio-wizualnych z ofertą firmy oraz skorzystanie ze strefy b2b - w celu organizacji spotkań i prezentacji dla potencjalnych partnerów biznesowych.

Już po zakończeniu EXPO, polskie stoiska narodowe zostaną zorganizowane na kolejnych dwóch międzynarodowych imprezach targowo-wystawienniczych w Ałmaty: Mining Central Week i Power Kazachstan.

 

Wystawa zakończy się 10 września 2017 r.

 

 

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji