netoops blog

Komisarz Polskiej Sekcji Międzynarodowej Wystawy Expo 2017 pan Andrzej Stefański wziął udział w uroczystości otwarcia targów Mining World Central Asia, na których PARP wspólnie z Ministerstwem Rozwoju przygotował stoisko narodowe.

 

Polskie firmy z branży górniczej są od wielu lat obecne na rynku Kazachstanu. Cieszą się tutaj zasłużenie dobrą opinią. Oferują produkty i komponenty sprawdzone w najtrudniejszych warunkach polskich kopalń. Są to produkty wysoko innowacyjne, dostosowane do lokalnych potrzeb i znane miejscowym odbiorcom. - powiedział Andrzej Stefański.

 

Dla części polskich firm takich jak Famur czy Dressta, udział w wystawie Minning World, jest okazją do odnowienia starych kontaktów i pozyskania nowych klientów. Na stoisku organizowanym przez PARP obecni są jednak również przedsiębiorcy który dotychczas nie sprzedawali swoich produktów na rynkach Azji Centralnej. Dla nich głównym celem obecności na Mining World jest znalezienie partnera lub przedstawiciela, który pomoże im w rozpoczęciu sprzedaży na rynku tego kraju.  

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji