netoops blog

Podczas dnia województwa dolnośląskiego na Międzynarodowej Wystawie EXPO 2017 w Astanie przedstawiciele regionu zaprezentują unikatowe w skali Europy wyroby ze szkła kryształowego produkowane w tradycyjny sposób od ponad 140 lat w Hucie Julia. Uczestnictwo w warsztatach ceramicznych, pozwoli naszym gościom z całego świata zobaczyć jak powstaje bolesławiecka ceramika - regionalna wizytówka.

Goście będą mieli okazję poznać region pełen pięknych krajobrazów i bogactw naturalnych, czerpiący z różnorodnego dziedzictwa kulturowego i otwarty na nowoczesność. Organizatorzy zaproszą do odwiedzenia regionu poprzez wirtualne wycieczki.

Wszystkim prezentacjom towarzyszyć będzie wyjątkowa muzyka popularnego w Polsce zespołu Me, Myself and I. Klimatyczna muzyka wprowadzi odwiedzających w nastrój dobrego i miłego spotkania z Dolnym Śląskiem.

 

Dolny Śląsk. Tu robi się biznes-najlepsze miejsce dla inwestycji w Europie Środkowo-Wschodniej.

W prezentacji Dolnego Śląska – jednego z 10 najszybciej rozwijających się regionów Europy - nie może zabraknąć elementu gospodarczego. We wtorek, 5 września  zaplanowano cykl spotkań poświęconych współpracy gospodarczej regionu z partnerami z zagranicy. Zaprezentowany zostanie potencjał gospodarczy województwa m.in. obszary wymiany handlowej pomiędzy Dolnym Śląskiem a krajami azjatyckimi, potencjał innowacyjny województwa i płaszczyzny współpracy w dziedzinie B+R, a także możliwości i korzyści inwestycyjne, jakie stwarza region partnerom zagranicznym.

Partnerami wydarzenia po stronie Kazachstańskiej są Kazachstańska Izba Gospodarcza ATAMEKEN oraz Kazachstańska Agencja Promocji Gospodarczej KAZAKH INVEST.

 

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji