netoops blog

Polski Pawilon na EXPO 2017 Astana ma przyjemność zaprosić przedstawicieli wszystkich Sekcji Narodowych do udziału w turnieju piłki nożnej EXPO CUP 2017, który odbędzie się w niedzielę 13 sierpnia!

Każda drużyna może liczyć minimalnie 5 osób (kobiet lub mężczyzn, 4 zawodników + bramkarz), a maksymalnie 10 osób. Drużyna mogą być zgłoszone przez jeden pawilon lub przez kilka pawilonów (jako drużyna wielonarodowa).

Na Państwa zgłoszenia czekamy do 31 lipca 2017 roku pod adresem Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. zgodnie z formularzem.

 

Zasady turnieju EXPO ASTANA CUP 2017

Data: 13 sierpnia 2017 w godzinach 14:00 – 19:00

Udział w rozgrywkach może wziąć maksymalnie 8 drużyn, każda po maksymalnie 10 zawodników. Drużyny mogą reprezentować dany Pawilon lub być drużynami wielonarodowymi – w takim przypadku członkowie drużyn ustalają nazwę dla drużyny.

 

Rozgrywki będą odbywać się w dwóch grupach, do których losowanie odbędzie się w dniu rozgrywek po prezentacji drużyn. W każdej grupie rozgrywki odbywają się na zasadach „każdy z każdym”. Do półfinału przechodzą dwie najlepsze drużyny z każdej grupy. Dwie najlepsze drużyny walczyć będą o mistrzostwo EXPO i o drugie miejsce; w małym finale grają dwie pozostałe drużyny o trzecie miejsce.

W każdym meczu jest nieograniczona liczba zmian (jednorazowo na boisku gra 4 piłkarzy oraz bramkarz). Gramy dwa razy po 5 minut z 2 minutową przerwą. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają od sekcji polskiej koszulki do gry.

Zwycięska drużyna turnieju oraz drużyny, które zajmą drugie i trzecie miejsce otrzymają puchary od Ministra Sportu i Turystyki Rzeczpospolitej Polskiej. Wszyscy uczestnicy turnieju otrzymają pamiątkowe medale.

Wydarzeniu będą towarzyszyły animacji i zabawy dla dzieci.

 

Polski Pawilon zapewnia: niezbędny sprzęt, profesjonalnych trenerów, sędziów, spersonalizowane koszulki (z nazwą drużyny i numerem), wodę, batony energetyczne, opiekę medyczną.

Od uczestników oczekujemy entuzjazmu do gry, dobrego nastroju oraz dopingu :)

Szczegółowy regulamin EXPO ASTANA CUP 2017 zostanie przesłany do uczestników na tydzień przed wydarzeniem.

Pliki cookie pomagają nam udostępniać nasze usługi. Korzystając z tych usług, zgadzasz się na użycie plików cookie. Więcej informacji